Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 maj 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 maj 2020 Dosja.al

Tiranë– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë  emrin e biznesmenit që do të vritej nga terroristi nga Taxhikistani. Ballkan web ka në lajm të parë një deklaratë të Gjekmarkaj për Ramën.  Shqiptarja.com dhe Faxweb.al kanë si lajm të parë plagosjen në Kurbin. Abc news ka në faqe të parë horoskopin. Faqet e tjera si Top Channel, Gazeta Tema, Panorama.com, Tv Klan, kanë zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment