Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 Korrik 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 Korrik 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë në faqe të parë lajmin rifillimin e transportit publik në Tiranë.  Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin. Faxweb.al dhe Abc News kanë në faqe të parë aksidentin me një viktimë në Fier.  Ndërsa, faqet e tjera si Ora News, Panorama.com Syri.net, Gazeta Tema, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment