Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 gusht 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 6 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë thirrjen e Ilir Metës për qeverinë, për të shtuar buxhetin për COVID-19. Shqiptarja.com ka në faqe të parë një reportazh për Mokrën e Poshtme. Panorama.com, Fax web dhe Abc News kanë në faqe të parë një aksident në Elbasan, ku ka humbur jetën një person.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment