Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 5 Korrik 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 5 Korrik 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë lajmin rifillimin e transportit publik në Tiranë.  Shqiptarja.com ka si lajm të parë skandalin me trukimet në ndeshjen Bylis-Tirana. Fax web.al ka në faqe të parë një deklaratë John Bolton. Ballkan web ka në faqe të parë një thirrje të Tritan Kalos për COVID-19. Abc News ka në faqe të parë horoskopin. Ndërsa faqet e tjera si Ora News, Panorama.com Syri.net, Gazeta Tema, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment