Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 4 qershor 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 4 qershor 2020 Dosja.al

Tiranë– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Shqiptarja.com, Faxweb.al  kanë në faqe të parë marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. Abc News ka në faqe të parë një deklaratë të Astrit Patozit për Lulzim Bashën. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin.  Faqet e tjera, si Gazeta Tema, Tv Klan, Top Channel, Ora News  Syri.net kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment