Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 4 gusht 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 4 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë zjarrin në pyllin e Semanit. Shqiptarja.com dhe Faxweb.al kanë si lajm të parë vrasjen e taksistit 71-vjeçar. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin. Panorama.com ka si lajm të parë vetëhelmimin e 34-vjeçares në Poliçan. Abc news ka në faqe të parë shpërthimin me eksploziv në Elbasan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, Gazeta Tema dhe Ora News, Syri,net, Faxweb.al, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment