Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 30 Qershor 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 30 Qershor 2020 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë ndalimin e Algert Lloçit në Elbasan. Shqiptarja.com ka në faqe të parë deklaratën e Hashim Thaçit për akuzat për krime lufte.  Abc News dhe Ballkan web kanë në faqe të parë horoskopin. Ndërsa Panorama ka në faqe të parë lëkundjet e tërmetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faxweb.al, Ora News, Syri.net, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment