Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 30 nëntor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 30 nëntor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 30 nëntor 2020 Dosja

TIRANË–  Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dosja.al ka në faqe të parë artikull mbi arrestimin e këngëtarit të njohur grek Notis Sfakianakis , i cili u arrestua një natë më parë në Athinë, pasi gjatë një kontrolli iu gjet një rmë zjarri dhe dy gramë kokainë. Top Channel sjell bilancin e personave që kanë humbur jetën nga covid ditën e djeshme. Shqiptarja.com ka lajm të parë proçedimin e punës së mjekëve në momentin kur i shkojnë pacientit në banesë. Syri.net ka një analizë në lidhje me pandeminë dhe faktin se si do të ndikojë ajo pas festave të fundvitit.

Shto Koment