Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 qershor 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 qershor 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë Enkeleda Toskës, e cila është përfshirë në trafikimin e arabëve. Faxweb.al dhe Shqiptarja.com ka në faqe të parë deklaratat e Yuri Kim për Reformën Zgjedhore. Abc News ka në faqe të parë masën e sigurisë për Kreshnik Tushën. Faqet e tjera, si Gazeta Tema, Tv Klan, Top Channel, Ora News  Syri.net kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment