Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 maj 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 maj 2020 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë masat e reja të qeverisë për COVID-19. Ballkan ëeb dhe Panorama kanë në faqe të parë shpërthimin e mjetetit në Delvinë.

Po ashtu edhe Shqiptarja.com, Newsbomb dhe Syri po ashtu kanë përqëndruar vëmendjen e tij në djegien e makinës së Zotos në qytetin e Delvinë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment