Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 gusht 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë si lajm të parë zjarret që kanë përfshirë vendin. Ballkan web ka në faqe të parë reagimin e presidentit Ilir Meta për fitoren e Teutës. Panorama.com ka në faqe të parë motin, ndërsa Abc news ka në faqe të parë horoskopin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, Gazeta Tema dhe Ora News, Syri,net, Faxweb.al, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment