Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 dhjetor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 3 dhjetor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 3 dhjetor 2020 Dosja.al
Përditësuar:

TIRANËDosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Dosja.al ka lajm kryesor videon 3D të ekzekutimit të shqiptarit Ilir Zelka në Brazil. Abc sjell lajmin se tre ish liderë të SHBA-së kanë pranuar që të bëjnë publikisht vaksinën anti covid. Topchannel ka si lajm të parë Komisionin e Venecias dhe vendimin që morën për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment