Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 29 mars 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 29 mars 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë rritjen e numrit të viktimave nga COVID-19 në vendin tonë.Ndërsa Shqiptarja.com ka si lajm të parë rikthimin e shqiptarëve të ngelur jashtë vendit, pas mbylljes së kufijve. Ballkan web dhe Abcnews kanë vendosur horoskopin në faqe të parë. Faxweb, Ora News dhe Panorama.com, Gazeta Tema kanë zhvillimet të tjera të distës së djeshme.  Ndërkohë nuk mungojnë as lajmet nga zhvillimet ne botë lidhur me koronavirusin.

Shto Koment