Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 27 Shkurt 2020

Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 27 Shkurt 2020 Dosja.al

Shqipëri-Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri. Lajmet nga politika dhe aktualiteti zënë faqet e para të portaleve. Dosja.al ka renditur si lajmin më të rëndësishëm, pasojat që ka sjellë koronavirusi në biznesin shqiptar. Panorama.com ka lajm të parë vdekjen e Nexhmije Hoxhës. Ndërsa Shqiptarja.com një intervistë me deputeten Rudina Hajdari. Ballkan web ka vendosur horoskopin, ndërsa gazeta Tema deklaratat e Ramës në Moskë. Ndërsa Top Channel dhe Tv Klan zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment