Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 26 Shkurt 2020

Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 26 Shkurt 2020 Dosja.al

Shqipëri-Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri. Lajmet nga politika dhe aktualiteti zënë faqet e para të portaleve. Dosja.al ka renditur si lajmin më të rëndësishëm, lajmin e vrasjes së dyfishtë në Rrëshen. I njëjti lajm është renditur si i parë edhe tek Panorama.com dhe Shqiptarja.com. Ballkan web ka vendosur horoskopin, ndërsa gazeta Tema skandalin seksual me mësuesin në Fier. Ndërsa Top Channel dhe Tv Klan zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment