Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 26 mars 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 26 mars 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë. Ndërsa, Shqiptarja.com, Ballkan web, Panorama.com dhe Top Channel kanë si lajm të parë rritjen e numrit të viktimave nga COVID-19 në vendin tonë. Tv Klan, Gazeta Tema, dhe Abc news kanë si lajme  të para zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment