Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 Shkurt 2020

Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 Shkurt 2020 Dosja.al

Shqipëri-Këto janë titujt kryesorë në mediet online më të rëndësishme në Shqipëri. Lajmet nga politika dhe aktualiteti zënë faqet e para të portaleve. Dosja.al ka renditur si lajmin më të rëndësishëm, lajmin që SPAK kërkon që të sekuestrohen pronat e Pëllumb Ymerit e Saimir Taullaut.  Tek Shqiptarja.com është renditur si lajm e parë intervista me presidentin Ilir Meta. Ballkan web ka vendosur horoskopin, ndërsa Panorama.com dhe gazeta Tema një deklaratë të Presidentit Ilir Meta. Ndërsa Top Channel dhe Tv Klan zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment