Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 prill 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 prill 2020 Dosja.al

Tiranë– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Shqiptarja.com kanë si lajm të parë liridaljen e të moshuarve deri më 11:00 të paradites së sotme. Ballkan web i ka dedikuar hapësirën e parë një artikulli lidhur me jetën e ish-diktatorit Enver Hoxha. Ndërkohë, mediat e tjera si Faxweb, Syri apo dhe Panorama janë fokusuar tek rastet e reja me koronavirus në vend. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.la)

Etiketa:

Shto Koment