Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 mars 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 25 mars 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë vendimin e qeverisë për shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore. I njëti lajm është i pari në faqe dhe tek Shqiptarja.com.  Ballkan web ka si lajm të parë masat e qeverisë amerikane për COVID-19.  Tv Klan, Gazeta Tema, Top Channel, Panorama.com, Abc news dhe Ora News kanë si lajme  të para zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment