Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 23 maj 2020

Ballkan web Gazeta Tema, Panorama.com, Syri.net, Faxweb.al, Ora News gjithashtu kanë lajm të parë gjithashtu detaje nga karantinimi për këtë fundjavë.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 23 maj 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë lajmin për rregullat e shtetrrethimit, bashkë me reagimet e ndërkombëtarëve. Shqiptarja.com kanë lajm të parë, detaje nga drejtësia e re.

Ballkan web Gazeta Tema, Panorama.com, Syri.net, Faxweb.al, Ora News gjithashtu kanë lajm të parë gjithashtu detaje nga karantinimi për këtë fundjavë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment