Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 shtator 2020 Dosja.al

TIRANËDosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë plagosjen e një të riu në zonën e Brrylit në Tiranë. Shqiptarja.com ka në faqe të parë një deklaratë të Oerd Bylykbashit në lidhje me propozimet në Këshillin Politik. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin, ndërsa Abc News ka në faqe të parë skandalin me personat e infektuar në Elbasan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Gazeta Tema Syri.net, Ora News, Top Channel dhe  Tv Klan kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment