Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 maj 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 22 maj 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë lajmin për Reformën Zgjedhore, bashkë me reagimet e ndërkombëtarëve. Shqiptarja.com  kanë në faqe të parë deklaratat e Ilir Metës dhe Yuri Kim për Reformën Zgjedhore. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin. Abc News ka në faqe të parë një lajm për motin.  Faqet e tjera si Top Channel, Gazeta Tema, Panorama.com, Syri.net, Faxweb.al, Ora News kanë zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment