Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 qershor 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 qershor 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Abc News dhe Panorama.com ka në faqe të parë lajmin e viktimës në Durrës.  Shqiptarja.com ka në faqe të parë deklaratat e Albin Kurtit për aktualitetin politik në Kosovë. Ballkan web ka si lajm të parë deklaratën e Donald Trump për protestat në SHBA.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faqet e tjera, si Gazeta Tema, Tv Klan, Top Channel, Ora News  Syri.net kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment