Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 Korrik 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 Korrik 2020 Dosja.al

TIRANË– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë raportin e KLSH-së për shembjen e Teatrit Kombëtar. Shqiptarja.com ka në faqe të parë disa deklarata të Skënder Bratajt. Faxweb.al ka si lajm të parë deklaratën e Mak Haxhisë për gjyqin ndaj Saimir Tahirit.

Ndërsa faqet e tjera si Faxweb.al, Ora News, Panorama.com Syri.net, Gazeta Tema, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Shto Koment