Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 dhjetor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 2 dhjetor 2020.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 2 dhjetor 2020 Dosja.al

TIRANËDosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Dosja.al, panorama, dhe abc kanë në faqe të parë raportin e FMN në lidhje me rindërtimin ndërsa Tema.al ka debatin që ndodhi mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Top Channel ka si lajm kryesor kreditë e këqija në Shqipëri ndërsa TvKlan ka në faqe të parë lajme mbi emisionin e mbrëmshëm në ‘Opinion’ ku u diskutua mbi mësimin online.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment