Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 19 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 19 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 19 shtator 2020 Dosja.al

TIRANËDosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Shqiptarja.com, Tv Klan dhe Top Channel kanë në faqe të parë vrasjen e Armand Babocit në Durrës. Ballkan web ka në faqe të parë dëshminë e një ish-të burgosuri në burgun e Spaçit. Ndërsa Abc News ka në faqe të parë lajmin e një aksidenti në Pogradec.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Gazeta Tema Syri.net, Faxweb.al dhe Ora News kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment