Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 19 prill 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 19 prill 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Shqiptarja.com dhe Top Channel kanë si lajm të parë situatën e koronavirusit në vend dhe në botë.

Ballkan web ka si lajm të parë, festën e pashkëve të besimtarëve ortodoksë. Ndërkohë që mediat e tjera kanë pasqyruar edhe urimet e politikanëve shqiptarë për festën e Pashkëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment