Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 18 nëntor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 18 nëntor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 18 nëntor 2020 dosja.al

TIRANË– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Dosja.al ka në faqe të parë artikullin kushtuar Hashim Thaçit i cili ditën e sotme paraqitet për herë të dytë para gjykatës në Hagë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Syri.net ka zhvillimet më të fundit që vijnë nga SHBA, nga Joe Biden, presidenti i ri i zgjedhur. Abcnews ka si lajm të parë këtë mëgjes djegien e një makine në Vlore ndërsa Tvklan ka lajme nga emisioni i mbrëmshëm i ‘Opinion’ që lidhej me vdekjet nga COVID.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment