Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 16 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 16 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 16 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Faxweb.al, Shqiptarja, com dhe Tv Klan kanë në faqe të parë atentatin ndaj vëllait të Tonin Gjinit. Ballkan web ka në faqe të parë horoskopin, ndërsa Abc News ka në faqe të parë një lajm për ekonominë.

Ndërkohë, portalet e tjera si Gazeta Tema, Syri,net dhe Ora News kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment