Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Faxweb.al kanë në faqe të parë lajmin e mbledhjes së Këshillit Politik. Shqiptarja.com ka si lajm të parë një intervistë me “Mit’hat Havarin. Ballkan web ka në faqe të parë protestën para Kryeministrisë për Eva dhe Endri Dumani. Ndërsa Abc News ka në faqe të parë një lajm për ekonominë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Tv Klan, Gazeta Tema, Tv Klan, Syri,net dhe Ora News kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment