Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 gusht 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 gusht 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 15 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë si lajm të parë kaosin e krijuar në pikën doganore të Kakavijës. Ballkan web ka si lajm të parë një deklaratë të Skënder Bratajt për COVID-19.  Ndërsa, Abc News ka si lajm të parë radhët e gjata me makina në Kakavijë.  Faxweb.al ka në faqe të parë një deklaratë të ish-deputetit Klevis Balliu. Sakaq,Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment