Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 14 tetor 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 14 tetor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 14 tetor 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka në faqe të parë atentatin me eksploziv në Vlorë. Shqiptarja.com ka në faqe të parë një intervistë me Erion Veliajn. Faxweb.al ka në faqe të parë një sqarim të ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu për maskat. Ballkan web dhe Abc News kanë në faqe të parë horoskopin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Gazeta Tema, Ora News, Panorama.com, Top Channel, Tv Klan, Syri.net kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment