Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 13 Korrik 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 13 Korrik 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë bllokimin e pushuesve në trafik, ndërsa Shqiptarja.com është fokusuar tek shkarkimi i Presidentit Ilir Meta dhe mbledhja e Komisionit Hetimor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ballkan web dhe AbcNews kanë në faqe të parë horoskopin. Ndërsa, faqet e tjera si Ora Neës, Panorama.com Syri.net, Gazeta Tema, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment