Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 13 gusht 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 13 gusht 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 13 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë bilancin e COVID-19 në Shqipëri. Shqiptarja.com kanë si lajm të parë ekstradimin e 9 shqiptarëve në Itali.  Ballkan web ka si lajm të parë horoskopin, ndërsa Abc News ka si lajm të parë motin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faxweb.al ka në faqe të parë lajmin e një vajze që u jep para mjekëve tek spitali COVID2.  Sakaq,Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment