Politike

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 12 Korrik 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 12 Korrik 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë parashikimin e bërë nga analisti Lorenc Vangjeli, ndërsa  Shqiptarja.com është fokusuar tek trafiku që krijohet si pasojë e dyndjes drejt bregdetit. Ballkan ëeb dhe Abc neës kanë në faqe të parë horoskopin. Ndërsa, faqet e tjera si Ora Neës, Panorama.com Syri.net, Gazeta Tema, Top Channel dhe Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Etiketa:

Shto Koment