Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 12 gusht 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 12 gusht 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 12 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë si lajm të parë operacionin në Peqin për kapjen e të shumëkërkuarit Talo Çela. Ballkan web ka si lajm të parë rrëfimin e një të mbijetuare në Bejrut. Faxweb.al ka si lajm të parë rregullat e reja për qytetarët që kalojnë në pikën e Kapshticës. Abc News kanë si lajm të parë motin.  Sakaq, Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment