Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 shtator 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 shtator 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 shtator 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Tv Klan ka në faqe të parë vendin e qeverisë për hapjen e kazinove në qendrat e banuara. Shqiptarja.com ka në faqe të parë një deklaratë të ambasadores së amerikane, Yuri Kim për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese. Ballkan web ka në faqe të parë lëkundjet sizimike në Durrës, ndërsa Abc News kanë në faqe të parë një lajm për stafet arsimore shqiptare.  Fax web.al ka si lajm të parë të burgosurin që humbi jetën nga COVID-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, portalet e tjera si Top Channel, Ora News, Gazeta Tema, Panorama.com kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment