Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 prill 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 prill 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al, Abc News dhe Shqiptarja.com kanë si lajm të parë rritjen e numrit të viktimave nga COVID-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Balkanweb dhe Panorama.com kanë si lajm të parë miratimin e paketës ekonomike për COVID-19 nga ministria e Financave të BE-së. Faxweb, Panorama. com, Top Channel, Tv Klan, Gazeta Tema dhe Ora News kanë në faqe të parë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment