Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 maj 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 maj 2020 Dosja.al
Përditësuar:

Tiranë– Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë deklaratat e Ramës, Bashës dhe Sorecës për legalizimin e kanabisit.  Ballkan web ka në lajm të parë një makinë të djegur në Elbasan. Shqiptarja.com ka si lajm të parë festën e Ramës për negociatat.  Abc news ka në faqe të parë horoskopin. Faqet e tjera si Top Channel, Gazeta Tema, Panorama.com, Tv Klan, Syri.net kanë zhvillimet të tjera të ditës së djeshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Shto Koment