Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 gusht 2020

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 gusht 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 10 gusht 2020 Dosja.al

TIRANË-Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al dhe Shqiptarja.com ka në faqe të parë plagosjen e babë e bir në Fushë-Krujë. Panorama.com ka në faqe të parë vizitën e Mike Pompeo në Europë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Abc News kanë si lajm të parë një aksident në Bypass-in e Fierit.  Ballkan web ka në faqe të parë një rezyme të vendeve më të prekura nga COVID-19.  Sakaq, Gazeta Tema, Ora News, Syri,net dhe Top Channel, Tv Klan kanë zhvillime të tjera të ditës së djeshme.

Shto Koment