Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 1 prill 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 1 prill 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë, Olsi Jazexhiun, i cili është marrë nën hetim.  Ndërsa, Shqiptarja.com ka si lajm të parë, rritjen e numrit të viktimave nga COVID-19 në vendtin tonë.  Ballkan web dhe Abcnews kanë vendosur horoskopin në faqe të parë. Faxweb, Ora News, Panorama.com dhe Gazeta Tema kanë zhvillimet të tjera të ditës së djeshme. Ndërkohë nuk mungojnë as lajmet nga zhvillimet në botë lidhur me koronavirusin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Shto Koment