Aktualitet

Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 1 dhjetor 2020

Titujt kryesorë të portaleve, 1 dhjetor 2020
Featured image of article: Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 1 dhjetor 2020 Dosja

TIRANËDosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.

Oraneës dhe Top Channel kanë si lajme kryesore artikuj mbi emisionet e mbrëmshme politike që u zhvilluan në secilën media. Dosja.al dhe Shqiptarja.com kanë lajm kryesor vaksinën anticovid ndërsa Balkanweb ka publikuar dosjen e plotë të 4 krerëve të njohur të Kosovës të cilët po përballen me gjykatën në Hagë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment