Showbiz

“Çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty”/ Arbana Osmani i dedikon fjalët romantike Eduardit, e puth në buzë dhe i uron ditën e lindjes

Çifti ndajnë gjithçka bashkë, madje edhe ditën e tyre të lindjes që kjo ditë të ishte më special u kujdes vetë moferatorja duke postuar një foto në rrjete sociale.
Featured image of article: “Çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty”/ Arbana Osmani i dedikon fjalët romantike Eduardit, e puth në buzë dhe i uron ditën e lindjes Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë për historinë e dashurisë

Çifti ndajnë gjithçka bashkë, madje edhe ditën e tyre të lindjes që kjo ditë të ishte më speciale u kujdes vetë moderatorja duke postuar një foto në rrjete sociale.

Në foton ku çifti shikohet duke u puthur në buzë, Arbana nuk ka kursyer fjalët romantike drejt partmerit të saj.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)


“Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua!– shkruan moderatorja krahas fotos duke u puthur.

(d.k/dosja.al)

Një Koment në ““Çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty”/ Arbana Osmani i dedikon fjalët romantike Eduardit, e puth në buzë dhe i uron ditën e lindjes

  1. Mendje mendje kjo dynja. Dikur i ndante me tjetrin keto gjera, tani i ndan me kete tjetrin, e mbase me vone me tjeter, nuk i dihet. Kjo eshte jeta, ne ato maja rripa rripa …..
    Vetem se me keto postime se na cave tr.pin, se nuk na plasi shume se ca ben ti

Shto Koment