Showbiz

Çfarë donte të thoshte Arbana këtë herë, kujton kohët e ‘Top Albania’ me këngën e njohur (VD)

Mes gjithë këtyre angazhimeve, Arbana mesa duket ka gjetur pak kohë për tu  relaksuar e argëtuar dhe  këtë e ka treguar përmes një postimi në Instagarm ku ndan me ndjekësit këngën më të preferuar të saj që nga koha kur punonte tek ‘Top Albania Radio’
Featured image of article: Çfarë donte të thoshte Arbana këtë herë, kujton kohët e ‘Top Albania’ me këngën e njohur (VD) Arbana Osmani

TIRANË- Moderatorja e njohur Arbana Osmani, është një ndër personazhet më të përfolur të showbizzit shqiptar.

Së fundmi ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ka postuar momente të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

Pasi muajt e fundit për Arbanën dhe partnerin  e saj, Eduard Grishaj ka qenë një periudhë mjaft e ngarkuar sepse ky i fundit publikoi filmin e tij, “Gjyshja” ndërsa moderatorja që me hapjen e panairit ka nxjerr në treg librin e saj  të dytë të  gatimit “Receta  në  5 minuta”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Mes gjithë këtyre angazhimeve, Arbana mesa duket ka gjetur pak kohë për tu  relaksuar e argëtuar dhe  këtë e ka treguar përmes një postimi në Instagarm ku ndan me ndjekësit këngën më të preferuar, të saj që nga koha kur punonte tek ‘Top Albania Radio’, “Una Volta Ancora”. E krahas videos ajo shkruan: Kënga që më sjell humorin, një ditë të  bukur të gjithëve. Dhe nuk e di pse më sjell ndërmend kohët e bukura të Top Albania. 

A.C/Dosja.al 

Shto Koment