BotaShowbiz

‘Kushti’ i Meghan Markle për familjen mbretërore zbulon se çfarë do të ndodh pas lindjes së fëmijës

Pak muaj ndaj nga ardhja në jetë e  fëmijës së parë të Princ Harry-t dhe Meghan Markle, në familjen mbretërore disa gjëra duhet të ndryshojnë patjetër. Ja çfarë do të ndodh?
Featured image of article: ‘Kushti’ i Meghan Markle për familjen mbretërore zbulon se çfarë do të ndodh pas lindjes së fëmijës Meghan Markle
Përditësuar:

Pak ditë para lindjes së fëmijës së parë së Dukës dhe Dukeshës së Sussex, kjo e fundit ka vendosur disa kushte të cilat familja mbretërore t’i plotësojë para se fëmija të vijë në jetë.

Sipas ‘The Sun”, nëna e Meghan Markle do të luaj një rol me shumë rëndësi në këtë pritje të ëmbël. Ashtu si, Kate ka vepruar më parë me fëmijët e saj, edhe Meghan nuk ka pranuar ndihmën nga të tjerët, por vetëm të nënës së saj.

Në foto, Meghan Markle dhe nëna e saj, Dorisa Ragland.

Annabel Murphy, eksperte e familjes mbretërore, ka thënë për “The Sun”: “Mendoj se e ëma e Meghan do të jetë shumë e rëndësishme për javët e para të saj pas lindjes. Si të gjitha nënat, edhe ajo do të jetë ndihmesë shumë e mirë. Më shumë, gjatë atyre javëve është mbështetja e nënës së saj.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe pse Meghan ka shumë mikesha në UK, ajo nuk pranon askënd pranë përveç nënës së saj. Vendimi i Meghan në fakt nuk është pritur mirë nga Harry dhe e gjithë familja mbretërore. Askush nuk e di zgjidhjen përfundimtare, por duhet marrë parasysh se Meghan e merr gjithmonë atë që do.

Meghan Markle dhe princ Harry

Burimi: The Sun

L.K/Dosja.al

Shto Koment