Showbiz

“Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi?”/ Anita Haradinaj shuan kureshtjen: E kam të zgjuar, më blen vetëm …

E pyetur se nga kush merr më shumë dhurata, Haradinaj ka thënë se pjesën më të madhe të dhuratave ia bën vetë vetes, sakaq ka shtuar se marrja e dhuratave i fal një ndjesi pozitive.
Featured image of article: “Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi?”/ Anita Haradinaj shuan kureshtjen: E kam të zgjuar, më blen vetëm … Anita Haradinaj

TIRANË– Bashkëshortja Kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, Anita Haradinaj, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur rreth dhuratave që merr dhe nga kush i merr këto të fundit. 

E pyetur se nga kush merr më shumë dhurata, Haradinaj ka thënë se pjesën më të madhe të dhuratave ia bën vetë vetes, sakaq ka shtuar se marrja e dhuratave i fal një ndjesi pozitive.

“Më shumë i bëj vetë vetes dhurata sesa marr nga Ramushi”- ka thënë ajo. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë ajo ka shuar edhe kureshtjen, duke treguar se çfarë i dhuron, partneri i saj. Ajo ka thënë se Ramush Haradinaj i dhuron vetëm lule. 

“Unë e kam burrin të zgjuar, më dhuron vetëm lule”, deklaratë që u prit me të qeshura në studio.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment