Showbiz

“Ç’dreqin nuk shkon me njerëzit”, reagon reperja pasi u përfol për një lidhje dashurie me menaxherin e saj (VD)

Reperja Melinda Ademi reagon pasi u përfol për një lidhje dashurie me menaxherin e sal Faton Aliun, Melinda ka mohuar lajmet për një lidhje të tillë.
Featured image of article: “Ç’dreqin nuk shkon me njerëzit”, reagon reperja pasi u përfol për një lidhje dashurie me menaxherin e saj (VD) Melinda Ademi

KOSOVË- Është përfolur gjithmon për diss-et ndaj kolegeve të saj repere, por  së fundmi Melinda Ademi u përfol dhe për një lidhje dashurie me menaxherin e saj  aktual Faton Aliu.

 Melinda nuk ka vonuar dhe u është përgjigjur të gjithve nëpërmjet një video në Insatstory.

Melinda dhe Fatoni janë parë gjithmonë bashkë në koncerte dhe çdo event tjetër dhe thuhet se nuk kanë aspak dëshirë që lidhja e tyre të bëhet publike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ç’dreqin nuk shkon me njerëzit. S’rri dot me dikë pa menduar të tjerët se jam martuar me të. Mbylleni gojën”, shprehet Melinda, duke u dashur të tregojë që mes saj dhe menaxherit Faton Aliu nuk ka azgjë më shumë se marrëdhënie pune.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment