Showbiz

Capital T publikon foto nga karantinimi.Kush po e shoqëron këngëtarin?

FOTO
Capital T ndan foto nga "vetëkarantinimi" dhe rrjeti nuk pushon së komentuari.
Featured image of article: Capital T publikon foto nga karantinimi.Kush po e shoqëron këngëtarin? Capital T

SHBA– Siç dihet, Capital T ndodhet ende jashtë vendit për të pushuar. U përfol gjatë në rrjet se kush ishte më të në këto pushime .

Por, mesa duket artisiti i shumë hiteve do që t’i konfuzoi edhe më shumë ndjekësit.

Ditën e djeshme ai ka ndarë më ndjekësit një foto në të cilën shfaqet krejt i vetëm dhe shkruan krahë saj.

I vet karantinuar për 7 ditë”

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Por nëse është vërtet kështu atëherë kush ja bëri foton këngëtarit?

(o.l./dosja.al)

Shto Koment