Rajoni

VIDEO/ Cakaj bën humor gjatë shtrëngimit të duarve me Kurtin: Po të doni i ndërrojmë dhe flamujtë

Ai u është drejtuar fotografëve dhe kameramanëve duke iu thënë që nëse duan mund t’i ndërrojnë me Kurtin flamujtë.
Featured image of article: VIDEO/ Cakaj bën humor gjatë shtrëngimit të duarve me Kurtin: Po të doni i ndërrojmë dhe flamujtë Gent Cakaj dhe Albin Kurti

KOSOVË- Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashmte, Gent Cakaj ka qenë sot në një vizitë në Kosovë, ku është takuar dhe me Kryeministrin Albin Kurti. Gjatë momentit të shtrëngimit të duarve, Cakaj ka bërë dhe një batutë.

Ai u është drejtuar fotografëve dhe kameramanëve duke iu thënë që nëse duan mund t’i ndërrojnë me Kurtin flamujtë. “Po të doni i ndërrojmë edhe flamurat”, ka thënë Cakaj me shaka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Diçka e tillë ka marrë edhe vëmendjen e Kurtit, i cili e ka tejkaluar me një buzëqeshje të lehtë. Cakaj në Prishtinë është takuar me gjithë krerët e shtetit, përfshirë presidentin e vendit, Hashim Thaçin, kryetaren e kuvendit Vjosa Osmani dhe në fund edhe kryeministrin Albin Kurti.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment