Showbiz

“Ç’a shkon mbas bukës?”, pas fotove provokuese të Kejsit, Stresi shfrenon fantazinë (Foto)

Reperi ka darkuar me shokët e tij, dhe nuk ndalet me thëniet provokuese në rrjetet sociale.
Featured image of article: “Ç’a shkon mbas bukës?”, pas fotove provokuese të Kejsit, Stresi shfrenon fantazinë (Foto) Reperi, Stresi dhe ish-e fejuara Kejsi.

TIRANË– Reperi, Arkimed Lushaj nuk ndahet nga miqtë e tij, me të cilët duket se kalon shumë kohë. Të mbledhur bashkë djemtë kanë konsumuar një darkë të shpejtë buzë rruge, por Stresi nuk i ka lënë pas shprehjet ngacmuese.

“Ç’a shkon mbas buke? Pa keqkuptime,”- shkruan Stresi përkrah një videoje që ka ndarë me miqtë e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Stresit në rrjete sociale.

Ndërkohë nga ana tjetër, Kejsi vazhdon pushimet e saj ekzotike në Meksikë, dhe nuk pushon së publikuari foto ‘të nxehta’ me bikini.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment